Swegon pristato šalčio siją Parasol Plus Flow

Kompanija Swegon rinkos lyderė efektyvios vėdinimo įrangos ir klimato sistemų gamintoja bei tiekėja ir didžiausia kompanija investicinėje bendrovėje AB Latour pristato naują  komfortinį modulį PARASOL Plus Flow.  PARASOL PF – naujas komfortinių modulių šeimos narys tiekiantis didesnį oro srautą.
„Mes žinomi kaip pasauliniai lyderiai vandeninių klimato sistemų rinkoje. Mūsų geriausiai parduodami 4-ių krypčių komfortiniai moduliai Pasarol sukėlė revoliuciją rinkoje kai buvo įvesti 2005m.  Dabar esami laimingi galėdami įtraukti naują produktą PARASOL Plus Flow, į PASAROL produktų serija”  sako Anders Eriksson Swegon produkto vadybininkas.
Andersas aiškina toliau – „ kai yra aukštas poreikis tiek šaldymui, tiek vėdinimui,  PARASOL PF tinkamiausias pasirinkimas.  Montuojant PARASOL PF konferencijų salėje prietaisų kiekis gali būti sumažintas net 50%.
Sija gali dirbti aukštesniu oro srautu ir didesniu vėsinimo bei šildymo pajėgumu lyginant su standartiniu PARASOL ir žinoma išlaikant komforto lygį patalpoje. Su įmontuotais reguliuojamais purkštukais ir dėka įvairių nustatymų, PARASOL savybės gali būti pritaikytos ir pasikeitus patalpų išdėstymo schemai ar veiklai pastate. Tai reiškia, kad komforto modulis yra patrauklus sprendimas, biuruose, klasėse, mažmeninės prekybos pastatuose ir pan.
Veikimo principas ir funkcijos yra tokios pat kaip ir standartiniame PARASOL modelyje. Skirtumas yra tas, kad tiekiamas oras į patalpą paskirstomas per dvi skirtingas purkštukų eiles. Viena purkštukų eilė visada atvira, kita reguliuojama. Tai reiškia, kad esant uždarytai reguliuojamų purkštukų eilei, pagrindinis oro srautas pratekės per prietaisą.Dėka didesnio galingumo Parasol panaudoja 40-50% mažiau lubų paviršiaus aušinimo ir vėdinimo funkcijoms normaliame ofise, lyginant su tradicinėmis šalčio sijomis.
Parasol sijų ir parametrų parinkimas vykdomas tuo pačiu būdu, kaip ir įprasti Parasol moduliai naudojant parinkimo programą ProSelect.
PARASOL Integruoti komfortiniai Moduliai