SWEGON PIRKO BLUE BOX GROUP

 

 

Swegon AB, Skandinavijos rinkos lyderis patalpų mikroklimato ir oro kondicionavimo srityse nupirko visas akcijas Italijos Blue Box GROUP SRL ir perima nuosavybės teisę į šią  kompaniją.

Blue Box Group, įsikūrusi Cantarana di Cona, Italija, metinė apyvarta apie 50mln eurų ir yra viena iš pirmaujančių įmonių, vėsinimo ir šilumos siurblių gamybos ir pardavimo srityse .Italijos gamintojas turintis 250 darbuotojų ir eksportuoja savo produktus į 30 šalių. Įmonė buvo įkurta 1986 metais ir nuo tada patyrusi didelį augimą ir sukūrusi novatoriškų produktų.

Blue Box grupė ketina papildyti Swegon produktų asortimentą ir taip toliau gerinti Swegon poziciją kaip unikalaus kompleksinių sprendimų ir sistemų, vėdinimo ir oro kondicionavimo sektoriuje  tiekėjo.

Šiandien, Swegon yra viena iš pirmaujančių tiekėjų vėdinimo įrenginių, vandens ir oro klimato sistemų, reguliuojamo srauto, akustikos ir gyvenamųjų namų vėdinimo. Blue Box Group aušinimo technologija atvers naujas verslo galimybes sparčiai augančiai bendrovei iš Švedijos.

Swegon palaipsniui vykdo Blue Box Group produktų  įvedimą per savo tarptautinius pardavimus į rinką. “Swegon yra tarptautiniu mastu žinoma ir sėkmingai veikianti įmonė su stipriu ženklu ir rinkos poziciją. Tai padės pasiekti dar didesnį  tarptautinį augimą ir plėtrą.