ADAPT Parasol – Protinga sija vėdinimui pagal poreikį

 

Swegon AB, pirmaujanti energiją taupančių vėdinimo bei klimato sistemų gamintoja bei  tiekėja, pristato komforto modulį ADAPT Parasol. Tai hibridinis produktas apjungiantis sistemos WISE ir Parasol produktų privalumus.
Moderniame – „protingame“ pastate tai būtų idealus ventiliacijos produktas:

  • Gali į patalpą tiekti gryną orą, šildyti ir aušinti
  • Tikslus pritaikymas kiekvienos patalpos poreikiams optimaliai ekonomijai ir komformui
  • Sistemos lankstumas ir prisitaikymas prie būsimų pokyčių, keičiant išplanavimą patalpose, be didelių permontavimo kaštų.
  • Valdymas „plug-n’-play“ kartu su likusia klimato sistema.
Tai gali skambėti kaip nerealus pageidavimų sąrašas, tačiau šis produktas jau yra – tai ADAPT Parasol pagamintas Swegon.
Iš pirmo žvilgsnio ADAPT Parasol gali atrodyti kaip ir bet kuris kitas vandens komforto modulis iš gerai žinomos Swegon Parasol produktų šeimos: matmenys, garso lygiai našumas, galia tokie patys – bet už kontrolinės plokštės yra keletas unikalių sprendimų, suteikiančių visai naujas galimybes.Pirmiausia pastebėsite protingą valdiklį skaičiuojantį šalčio, šilumos ir tiekiamo oro poreikį remiantis žmonių būvimu patalpoje, temperatūra ir oro kokybę. Reguliatorius yra prijungtas prie integruotos sklendės reguliuojančios oro tiekimą užtikrinant platų veikimo diapazoną.
Paskutinis, bet ne mažiau svarbus privalumas yra tai, kad produktas suderinamas su Swegon sistema pagal poreikį WISE. Tai reiškia energijos taupymą optimizuojant visą sistemą. Lengvai apžvelgiama bei aptarnaujama nuo kambario ir zonos lygio iki sistemos lygio. Tai reiškia energijos taupymą optimizuojant visą sistemą. Lengvai apžvelgiama bei aptarnaujama nuo kambario ir zonos lygio iki sistemos lygio
ADAPT Parasol puikiai tinkantis biurams, ypač konferencijų salėse, ligoninių palatose, viešbučiuose. Swegon įmonė tiekianti gerai apgalvotus sprendimus ir visapusiškas sistemas, siekiant sukurti gerą vidaus klimatą, prisidedant prie energijos taupymo.
Parasol sijų ir parametrų parinkimas vykdomas tuo pačiu būdu, kaip ir įprasti Parasol moduliai naudojant parinkimo programą ProSelect.
Skaityti daugiau apie komfortinius modulius