GOLD PLUS

 

GOLD PLUS GOLD = DAR GERESNIS GOLD

Naujiena GOLD INVENTILATIONS – GOLD PX su didesniu energijos efektyvumu, COOL DX Top šaldymo mašina, CELEST+ šaldymo mašina ir MAROON 2 šilumos siurblys. Visa ši įranga integruota į GOLD valdymo sistemą.

 


GOLD+ INVENTILATION
Daugiau informacijos apie GOLD+ INVENTILATION
Naujos kartos šilumokaitis
Su naujos kartos kryžminio srauto plokšteliniu šilumokaičiu GOLD PX efektyvumas pasiekė visiškai naują lygį.
Taip pat yra galimybė pasirinkti tarp dviejų šilumokaičių variantų. Dabar galite priderinti vėdinimo kamerą GOLD prie projekto reikalavimų, ar norite maksimalaus energijos efektyvumo, ar mažesnio šilumokaičio pasipriešinimo. Bet kuriuo atveju Jūs laimėtojas! 
COOL DX Top šaldymo mašina
Erdvės taupymas su tiesioginio išgarinimo šaldymo mašina pritaikyta GOLD TOP vėdinimo įrenginiui. Šilumokaitis esantis šaldymo mašinoje palengvina šaldymo rekuperaciją GOLD rotaciniu rekuperatoriumi.
Taip dar labiau taupomos didžiulės metinės energijos išlaidos lyginant su kitomis panašiomis šaldymo mašinomis. COOL DX Top šaldymo mašina tai įjunk ir naudok mašina, integruota GOLD kontrolės sistema.COOL DX Top šaldymo mašina galima 3 dydžių 04–12 šaldymo galia 6–22 kW  atitinkamai GOLD Top dydžiams. Šaldymo mašina veikia savarankiškai energiją taupančiu 3-jų žingsnių režimu:

  • 1. Žemas galios poreikis, veikia tik mažas kompresorius
  • 2. Vidutinis galios poreikis, veikia tik didelis kompresorius
  • 3. Aukštas galios poreikis, veikia abu kompresoriai

 

 

CELEST+ oras/vanduo šaldymo mašina
Nauja energiją taupanti oras/vanduo šaldymo mašina su DC inverter technologija kontroliuojamu kompresoriumi. Kompresorius veikia būtent tokiu greičiu,  kokio tiksliai reikia atvėsinti vandenį.
Taip taupoma nemažai energijos, lyginant su tradiciniais kompresoriais, kurie veikia principu įjungti/išjungti.Šaldymo mašina lengvai valdoma GOLD kontrolės sistema per SMART Link.
CELEST+ 6–26 kW tolygaus šaldymo galios esant aplinkos temperatūrai nuo -10°C iki +46°C.
Reversinio modelio šildymo galia 7-28kW nuo +40°C iki -18°C aplinkos temperatūros.
MAROON 2 oras/vanduo šilumos siurblys
Naujas energiją taupantis oras/vanduo šilumos siurblys su  keliomis opcijomis individualiam naudojimui.  Buitinio karšto vandens valdymas integruotas standartiškai su 3-eigų vožtuvu ar per papildomą plokštelinį šilumokaitį. MAROON 2/MT gali ruošti karštą vandenį iki 60°C esant aplinkos temperatūrai -16°C. MAROON 2/MT su garų įpurškimu į kompresorius gali ruošti karštą vandenį iki 65°C esant aplinkos temperatūrai net –20°C.

Šilumos siurblys lengvai valdomas GOLD kontrolės sistema per SMART Link.
Šildymo galia 6-42kW su vienu kompresoriumi, 45-80kW su dviem kompresoriais.