Naujos kartos šalčio sijos Parasol Zenith

 

parasol

Lengvas sistemos projektavimas

Montuojant šalčio sijų komfortinius PARASOL Zenith modelius lubų erdvėje, dėka didelio „modulių lankstumo“ suteikiama maksimali nauda, o tai labai supaprastina projektavimą, montavimą ir įrangos paleidimo darbus. Mūsų įrangos parinkimo programos suteikia reikiamą paramą darbo procese ir užtikrina teisingą produkto pasirinkimą, siekiant aukšto patalpų mikroklimato lygio bei komforto. Be to, PARASOL Zenith turi galimybę prijungti ortakį tiek trumpoje, tiek ilgoje modulio pusėse, kas palengvina produkto projektavimą ir montavimą.

Inovacijos

Dėka unikalių išmaniųjų techninių sprendimų PARASOL Zenith turi aukštą aušinimo galią. Vaizdo klipe pateikiama informacija, kaip tai veikia!

Panaudojant galią

Aukštas PARASOL Zenith modulio vėsinimo ir šildymo pajėgumas leidžia šį pranašumą panaudoti įvairiais būdais. Galite pasirinkti, kad sistema veiktų efektyviau, labiau taupant energiją bei tyliau, arba sumažinti prietaisų skaičių supaprastinant montavimo darbus bei mažinant investicinius kaštus.

Lengva montuoti 

Dėka sumažinto PARASOL Zenith svorio palengvintas ir paprastesnis montavimas. Naujas modulio dizainas leidžia prietaisą montuoti jau surinktose T-profilio lubų konstrukcijose, o taip pat puikiai susieti modulį lubų lygyje.

Gera investicija

Didelė PARASOL Zenith galia ir lankstumas užtikrina patikimumą galimų pokyčių atveju ateityje, pasikeitus patalpų išdėstymui ar vidaus klimato reikalavimams. Lengvas objekto pertvarkymas su PARASOL Zenith leis prisitaikyti prie naujų sąlygų be brangių vėdinimo sistemos pakeitimų.

Atsisiųsti katalogą Parasol Zenith >>

Sužinokite daugiau apie šalčio sijas >>