GOLD serija gavo prestižinį apdovanojimą

Didžiosios Britanijos žurnalas “Heating & Ventilation News” apdovanojo “Swegon” “GOLD” vėdinimo įrenginius

Metų komercinis gaminys šildymo įrenginių kategorijoje.

HVNews_awards_2018
Pranešimas buvo paskelbtas balandžio 19 d. Metinėje apdovanojimų ceremonijoje, kuri šiemet vyko “Grosvenor House Hotel” Londone.
– Naujos kartos GOLD praeityje atliktas labai sunkus darbas, o mes labai didžiuojamės gavę šį apdovanojimą, – sako Swegon Verslo srities komercinio ventiliacijos skyriaus viceprezidentas Martin Dahlgren ir tęsia:
– Naujos kartos GOLD įrenginiai yra svarbūs energijos vartojimo efektyvumo, patogumo ir lankstumo požiūriu ir mes džiaugiamės, kad šios naujovės šiuo metu laimėjo didesnį pripažinimą pramonėje.”GOLD” produktų grupė susideda iš plataus produktų asortimento, o apdovanojimas už geriausią šildymo produktą – “GOLD RX / HC” versija su integruotu reversuojamu šilumos siurbliu. “GOLD RX / HC” tiekia vėdinimą, šildymą ir vėsinimą viename įrenginyje. Martinas Dahlgrenas paaiškina plėtros projekto pagrindą:
– “GOLD RX / HC” plėtra – tai geras perspektyvinio projekto pavyzdys,  siekiant atitikti rinkos poreikius šiandien ir ateityje.
Mums pavyko gaminti kompaktišką ir energiją taupantį gaminį, kuris supaprastina statybos procesą nuo projektavimo iki eksploatacijos pradžios.
Martin Dahlgren tęsia:
– mes ypač laimingi už “GOLD RX / HC”  gavus apdovanojimą Didžiojoje Britanijoje šioje produktų kategorijoje.
Daugiau informacijos apie apdovanojimą galima rasti adresu https://awards.hvnplus.co.uk/. Daugiau informacijos apie naujos kartos GOLD galima rasti adresu Rekuperatoriai GOLD – Versija F