Programos

 

 

ProSelect

Swegon šalčio sijų parinkimo programa ProSelect ProSelect yra patogus įrankis šalčio sijų, komfortinių modulių, difuzorių parinkimui. Įvedę kelis pagrindinius duomenis galėsite lengvai apskaičiuoti vėsinimo ir šildymo duomenis, oro srautus. Programa taip pat pateikia rekomenduojamus minimalius atstumus tarp įrenginio ir sienos ar kitų įrenginių.

ProAir

ProAir internetinė programa sukurta oro paskirstymo produktų parinkimui. Grotelių, difuzorių,  parinkimui, oro srautų skaičiavimui, geriausios instaliavimo vietos parinkimui patalpoje.

Pro Air ypatumas yra protinga nuoroda į “MagiCAD”

Swegon ESBO

Swegon šilumos ir šalčio nuostolių skaičiavimo programa Swegon ESBO Programos pagalba suskaičiuojamas šilumos ar šalčio poreikis kiekvienai patalpai įvertinant nuostolius per sienas, langus, apšvietimą, žmones, integruotą įrangą ir kitus šilumos šaltinius. Pirmą kartą jums reikės užsiregistruoti ir pasirinkti vartotojo vardą ir slaptažodį.  

ProSilencer

Programa triukšmo lygio skaičiavimui ortakių sistemoje ir triukšmo slopintuvų parinkimui. Skyrius „Tiesioginio slopintuvo pasirinkimas“ atnaujintas ir patobulintas, o programa turi tokį patį išdėstymą kaip „ProSelect“, kas palengvina darbą.

swegon-casa-275205_1mg

ProCasa

Programa skirta Casa vėdinimo įrenginių parinkimui ir naudojamos energijos apskaičiavimui.

Sweflow

Programa, skirta reguliuoti oro difuzorius ir vandens klimato sistemas – pagal k-faktorius. Norint gauti kuo daugiau naudos iš „Swegon“ produktų, jūsų įrenginys turi būti teisingai sureguliuotas. Naudodami „Sweflow“, galite reguliuoti oro difuzorius arba vandens sistemos įrenginius. Programą galite naudoti norėdami rasti tinkamą k koeficientą esantį  duomenų bazėje, arba įvesti k koeficientą tiesiogiai į skaičiuoklę, kad apskaičiuotumėte slėgį ar oro srautą.

 

Atsisiųskite iš „Google Play“