Kompanija

Plačiau apie Swegon AB

Swegon AB yra įtraukta į „Latour Group“ akcijų paketą ir gaminanti bei parduodanti vėdinimo ir vidaus klimato produktus bei sisteminius sprendimus. Veikla apima penkias skirtingas verslo sritis ir turi 2200 darbuotojų visoje Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje. Grupės apyvarta 2017 m. Sudarė apie 4,4 mlrd. SEK.

Swegon įsikūrusi Švedijoje ir yra svarbi pasaulio eksporto organizacija turinti pardavimo padalinius daugelyje Europos šalių, taip pat JAV, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir distributorius  – partnerius daugelyje Europos šalių.

Gamybos ir technikos plėtros skyriai įsikūrę šešiose gamyklose Kvanume, Tomeliloje, Arvikoje Švedijoje, Kaarina Suomijoje, Cantarana di Cona Italijoje, Munbajuje Indijoje.

Swegon AB yra sertifikuota pagal kokybės užtikrinimo ir aplinkos vadybos sistemas remiantis SS-EN ISO 9001 ir ISO 14001 standartais

 

Gamybos infrastruktūra Kvanume,  Tomeliloje,  Arvikoje Švedijoje,  Kaarina Suomijoje,  Cantarana di Cona Italijoje

Kvänum gamykla

Tai didžiausia iš esamų keturių gamyklų kur taip pat įsikūrusi Swegon būstinė. Šioje gamykloje gaminami rekuperatoriai, oro tiekimo šalinimo kameros  GOLD, Compact ir ventiliatoriai daugiau nei 50 metų.

 

Arvika gamykla

Visos vandens klimato sistemos ir triukšmo slpintuvai gaminami šioje gamykloje

 

Tomelilla gamykla

Netoli Švedijos pietinės sienos Tomelilos kaime įsikūrusi gamykla, kurioje gaminami oro skirstytuvai, difuzoriai, vėdinimo pagal poreikį sistema WISE, reguliavimo sklendės.

 

Cantarana di Cona gamykla

Cantarana di Cona, pietų Venecijoje, Italijoje, gamykla kurioje gaminamos šaldymo mašinos, šilumos siurbliai.

  …..

Kaarina gamykla

Kaarina gamykloje gaminami produktai skirti namų, kotedžų vėdinimui. Gamykla netoli Turku, Suomijoje.

Mumbajus gamykla

Gamykla Indijoje gaminanti tikslios kontrolės produktus Indijos ir Artimųjų Rytų rinkoms.