Naujos kartos GOLD

 

 gold-grey

Originalus

Swegon GOLD su integruotu valdymu nustato vėdinimo įrenginių standartą jau nuo 1994 m. Nepaisant to, kad jau daugiau nei 100 000 vienetų įdiegti visame pasaulyje, mes vis dar pasiryžę nuolat kurti ir plėtoti mūsų produktą, kad jis taptų dar geresnė investicija ir būtų patrauklesnis klientams. Naujausios kartos GOLD gali būti lengvai atpažįstamas iš savo naujos pilkos spalvos, tačiau pagrindinė žinia yra paslėpta po dažų sluoksniu – tai konstruktyvus tobulinimas.

Prisitaikymas naujame lygyje

Naujos kartos GOLD suteikia tokią pat aukštą kokybę su palankiu kainos santykiu, kuris gali būti pasiektas tik serijinės gamybos metodu. Tačiau, dėka naujos įrenginio modulinės platformos ir šiuolaikinės gamybos procesų, mes galėjome pakelti produkto pritaikymą į visiškai naują lygį. Naujos versijos lankstumas leidžia lengviau pasirinkti norimo GOLD įrenginio konfigūraciją kiekvienam individualiam projektui. Daugiau pasirinkimo galimybių, paprastesnis projektaviams, didesnis energijos vartojimo efektyvumas!

Unikalus ir efektyvus šilumos atgavimas

Su naujos kartos GOLD PX, mes pristatome naują priešpriešinį šilumokaitį RECOflow. Šis agregatų tipas optimaliai tinka ten, kur yra didelė kvapų perdavimo rizika ir turi būti atskirti tiekiamo ir šalinamo oro srautai, pavyzdžiui būsto sektoriuje. Kompaktiško dydžio RECOflow turi aukštą šiluminės energijos rekuperacijos efektyvumą. Kartu su Swegon RECOfrost turime unikalią kombinaciją, kuri sumažina energijos suvartojimą per metus.

 
Integruotas šaldymas/šildymas

Su naujos kartos vėdinimo įrenginiais, mes pristatome ir GOLD RX HC su pilnai integruotu reversuojamu  šilumos siurbliu šilumos ir šalčio gamybai. Paprastas projektavimas, lengvas įdiegimas ir montavimas, bei paprastas valdymas – visi nustatymai ir valdymas vykdomas patogiu rankiniu terminalu GOLD arba internetu tinklapio puslapyje per web sąsają.

 
Patikimumas ateityje  – gera investicija

GOLD aukštas kokybės lygis, lanksti integruota valdymo automatika, kartu su Swegon patirtimi ir žiniomis, tai saugus pasirinkimas, kuris atsiperka tiek trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu.

Mes dirbame su užsakovu visuose statybos procesų etapuose. Prašome susisiekti su mumis ir mes jums pasakysime daugiau ką turime ir galime pasiūlyti!