Nauji difuzoriai – naujos galimybės

 

luftdon_700x230-2
TYLA TAMPA DAR TYLESNĖ IR PROTINGAS TAMPA DAR PROTINGESNIU SU MŪSŲ NAUJAIS BEI PATOBILINTAIS LUBINIAIS IR PRATEKĖJIMO DIFUZORIAIS.        
Pratekėjimo difuzorių kolekcija
Tylių produktų grupė  apie kuriuos kalbame garsiai.

overluftsdonoverluftsdon2
Pratekėjimo difuzorių CBA, RGV ir CGV po daugelio metų gamyba nutraukta. Nauji įpėdiniai SOTTO, ORTO ir CIRCO sudaro naują pratekėjimo difuzorių kolekciją. Be atnaujinto dizaino nauji produktai turi dar geresnes charakteristikas. Akivaizdžiai dar kompaktiškesni nei jų pirmtakai, didesnio oro srauto našumo ir triukšmo mažinimas pasiekia naujus lygius. Dabar galite įsigyti pratekėjimo difuzorius, kurie perduoda mažiau garso nei yra sumontuota siena!
Sužinokite daugiau >>
EAGLE Free
Sumanios naujienos jau pažįstamo produkto
eagle_free
Kartais paprastas sprendimas yra pats išradingiausias, pavyzdžiui mūsų atvirai montuojami lubiniai oro difuzoriai EAGLE Free. Ankstesnės versijos difuzorių vidaus valymui, prieš atliekant techninę priežiūrą, turėjo būti atsukami 6 varžtai, o priekinis skydelis padedamas į šoną.

Nieko pernelyg sudėtingo, bet tikrai turėjo kur tobulėti. Naujo tipo difuzoriuose EAGLE Free mes pašalinome varžtus. Priekinė panelė yra prilaikoma plieno spyruoklės. Įeidami į difuzoriaus vidų tiesiog patraukite priekinę panelę žemyn. Nereikia ieškoti kur padėti priekinės panelės, tiesiog pakreipkite į šoną, ir ji laikysis vietoje. Baigus, skydelį atverskite atgal į priekį. Tai ne tik sutaupys laiko atliekant techninę priežiūrą, bet jūs taip pat galėsite dirbti abiem rankom. EAGLE Free – tikrai atitinka savo vardą!

Sužinokite daugiau >>
COLIBRI Free
Mes plečiame mūsų “Free” produktų asortimentą su COLIBRI Free.
colibri_free
Kada yra svarbus dizainas rinkitės COLIBRI Free, kuris susilieja į vidaus aplinką ir gerai dera prie mūsų Lubų kolekcijos. Žinoma su ta pačia sumania spyruoklės konstrukcija kaip ir  EAGLE Free.
Sužinokite daugiau >>