Sprendimai biurams

 

Sprendimai biurams “Oras”
Oro” vidaus mikroklimato sprendimai skirti kelių aukštų biurų pastatams. Šiais laikais daugelis biurų pastatų projektuojami maksimaliam darbuotojų skaičiui. Patalpų užimtumas biure labai priklauso nuo verslo srities ir daugeliu atveju darbuotojai lanko klientus ir būna toli nuo biuro. Pastato užimtumas tam tikromis valandomis būna mažas, o tai reiškia, kad nustatytas poreikis vėdinimui yra per didelis. Taip bereikalingai eikvojami energijos ištekliai ir piniginės lėšos. Dėl šios priežasties Swegon siūlo vidaus mikroklimato sistemą pagal poreikį, priklausomai nuo patalpų užimtumo ir apkrovimo biure. Biuro kiekvieno aukšto centre sumontuoti vėdinimo įrengimai dalina į atskiras  dvi vėdinimo sistemas, elektros tiekimas, šaldymo ir šildymo gamybos įranga montuojama išorėje. Swegon vėdinimo sistema WISE  ir GOLD apjungia vėdinimo pagal poreikį  biuro pastatui kontrolės reikalavimus.

Oras patalpose kondicionuojamas ir vėdinamas per oro skirstytuvus ADAPT Colibri ir radiatorius. Konferencijų patalpos kondicionuojamas ir vėdinamas per oro skirstytuvus ADAPT Damper, COLIBRI Ceiling ir radiatorius. Viešos patalpos tokios kaip priimamasis, virtuvėlė, kavinė yra kondicionuojamos ir vėdinamos per ADAPT Colibri oro skirstytuvus.

Komunikacijos ir valdymo blokas SuperWISE  apjungia WISE sistemą su GOLD, vėdinimo kamerą optimizuoją ventiliatorių veikimą ir reguliuoją patalpos klimatą kiekviename kabinete.

Atsisiųsti bukletą

 

Office solution Air Video

Sprendimai biurams “Vanduo”
Vandens sprendimai biurų patalpų mikroklimatui. Sprendimas skirtas kelių aukštų biurų pastato vandeninei sistemai. Šiais laikais daugelis biurų pastatų projektuojami maksimaliam darbuotojų skaičiui.Užimtumas pastate labai priklauso nuo verslo srities specifikos. Dažnai patalpos būna apytuštės, o tai reiškia, kad įdiegta vėdinimo sistema yra per didelė ir piniginės lėšos bei energijos ištekliai naudojami be reikalo. Dėl šios priežasties, Swegon siūlo sistemą kuri reguliuojama pagal poreikį priklausomai nuo patalpų užimtumo biure. Patalpų aukštai padalinti į atskiras 6 decentralizuotus vėdinimo įrengimus ir elektros tiekimas, šaldymo ir šildymo gamybos įranga montuojama išorėje.Swegon sistemos CONDUCTOR ir GOLD apjungia vėdinimo pagal poreikį biuro pastatui kontrolės reikalavimus.Oras patalpose kondicionuojamas ir vėdinamas per PARASOL komfortinius modulius šaldančias sijas. Konferencijų patalpos kondicionuojamos ir vėdinamos PACIFIC šaldančiomis sijomis. Viešos patalpos tokios kaip priimamasis, virtuvėlė, kavinė yra kondicionuojamos ir vėdinamos per PARASOL. Komunikacijos ir valdymo blokas SuperWISE  apjungia CONDUCTOR sistemą su GOLD, vėdinimo kamera  optimizuoją ventiliatorių veikimą ir reguliuoją patalpos klimatą kiekviename kabinete.
Atsisiųsti bukletą