Sprendimai viešbučiams

Kompleksinis mikroklimato sprendimas viešbučiams

Swegon siūlo vėsinimą, šildymą ir vėdinimą viena tylia sistema.

Svarbiausias ekonominis matas viešbučių sektoriui tai užimtumo lygis, o tai tiesiogiai priklauso nuo viešbučio kliento gerovės. Pasitenkinimas visada grįžta su kaupu.

Viešbučio svečiui svarbiausi poreikiai susiję su komfortu: minkšta pagalvė, didelis televizorius, šiltas dušas, švarus, patogus ir tylus kambarys, “komfortiškas” klimatas patalpose.

Atmosfera viešbutyje turi būti rami, tyli, užtikrintas maksimalus komforto lygis. Todėl svarbu išlaikyti pastovią temperatūrą ir komfortinį mikro klimatą nepriklausomai nuo lauko temperatūros ar metų laiko.

Be to sistema turi būti netriukšminga, lengvai aptarnaujama, turinti galimybę reguliuoti temperatūras. Taip pat tam tikru metų laiku didelė drėgmė sukelia pavojų kondensato susidarymui.

Daugiafunkcinė šaldymo/šildymo mašina AZURA S vėdinimo įrenginys GOLD kartu su sijomis PARAGON ar PRIMO  ir kontrolės  sistema CONDUCTOR – tai optimaliausias sprendimas sukuriantis komfortišką mikroklimatą viešbučio kambariuose.

Sistema naudojama patalpų vėsinimui, šildymui ir vėdinimui bei leidžia kontroliuoti temperatūrą ir oro kokybę kiekviename kambaryje atskirai. Vėdinimo agregatas patiekia pastovios temperatūros orą į kiekvieną kambarį. Vidaus klimatas reguliuojamas pagal poreikį rankiniu būdu kortelės-rakto pagalba ar per pastato valdymo sistemą (BMS).

Viešos patalpos tokios kaip priimamasis, restoranas, vestibiulis ar konferencijų salės kondicionuojamos komfortiniais moduliais PARASOL kurie kartu su WISE sistema reguliuoja oro srautus pagal poreikį. Komunikacijos blokas SuperWISE  apjungia GOLD, vėdinimo kamerą  optimizuoją ventiliatorių veikimą ir reguliuoją klimatą kiekvienoje patalpoje.

Atsisiųsti bukletą