VIREO & ALT

VIREO & ALT
Su Swegon lubiniu difuzoriumi VIREO ir pajungimo dėže ALT vėdinimo sistemą dar lengviau suprojektuoti ir sumontuoti. Didelis tiekiamo oro srautas reikalauja mažesnio difuzorių skaičiaus, sumažintos sąnaudos ir paprastesnė sistema, geresnė išvaizda ir trumpesnis montavimo laikas.

 

Lengva projektuoti 

Aukšta Vireo oro srauto galia (iki 700m³/h) leidžia jums sukurti sistemą su mažiau difuzorių nei įprastai ir dar užtikrinti gerą vidaus klimatą. Sutaupote vertingas darbo valandas ir sumažinate išlaidas savo klientams, tuo pačiu sukuriant vizualiai malonią lubinę ventiliaciją, į ką dažnai apeliuoja architektai, nekilnojamojo turto valdytojai ir galutiniai naudotojai. Įleistinis dizainas pagerina išvaizdą suteikiant tobulą suderinimą tarp Vireo ir lubų. Reguliuojamus baltos arba juodos spalvos išpūtimo antgalius galima pasukioti oro srautą nukreipiant palei lubas, taip gerinant komfortą ir sumažinant energijos sąnaudas. Kaip visada iš SWEGON, jūs gaunate prieigą prie visos informacijos padedančios gerai atlikti darbą, pavyzdžiui CAD/DWG failus, parinkimo programą, katalogą, instrukcijas ir ŠVOK ekspertizę. 

 

Lenga montuoti

Mažiau streso ir daugiau darbo atlikta: Tai yra tai, ką jūs gaunate su Vireo ir ALT. Mažiau difuzorių pagreitina diegimo laiką ir platus oro srauto diapazonas leidžia naudoti tą patį produkto tipą daugelyje skirtingų projektų. Pirkimo procesas lengvesnis ir sumažinsite riziką sumaišyti skirstytuvus pastato patalpose. ALT 360 ° besisukanti pajungimo dėžė reiškia, kad jūs galite išvengti nereikalingų alkūnių ir slėgio nuostolių sutaupant laiką ir užtikrinant gerą sistemos įdiegimą. Sparčiosios prieigos funkcionalumas leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti priekinę dekoratyvinę plokštę montavimo, derinimo ar priežiūros metu. Plokštelė visada bus teisingai suderinta ir nereikės papildomo reguliavimo.

 

 

 

Atsisiųsti bukletą

Pasrinkimo vadovas 

VIREO ir ALT tai sprendimas lengvinantis projektavimą ir instaliavimą, idealiai tinka daugelyje projektų. Reiklesniuose projektuose taip pat galite apsvarstyti ir SWEGON Eagle su ALS kombinaciją. Pažvelkite į skirtumus ir pasirinkite tinkamiausią sprendimą. Kartu su SWEGON aukšto lygio produkto kokybę suteikiame žinias ir visą įmanomą paramą.

 
 VIREO & ALT  EAGLE & ALS
Oro srauto galia
Oro srauto diapazonas
Šaldymo ir šildymo galia
Lankstus oro paskirstymas
Žemas triukšmo lygis
Nuimama sklendė
Oro srauto matavimas
Integruota izoliacija
Apvalūs srauto nukreipėjai

Ne
Ne
Ne
Ne

Taip
Taip
Taip
Taip

Apžvelkite naudą

Sistemos projektavimas Montavimas 
Aukšta oro srauto galia 
Mažesnis difuzorių skaičius
Mažiau skaičiavimo
Aukšta oro srauto galia 
Mažesnis difuzorių skaičius
Greitesnis montavimas
Platus srauto diapazonas 
DCV/VAV suderinamumas
Energijos taupymas
Platus srauto diapazonas 
Tinka daugelyje projektų
Paprastas pirkimas ir logistika iš sandėlio
Įleistinis dizainas 
Priderinama prie lubų
Diskretiškas vaizas
Pasukama pajungimo dėžė 
Mažiau alkūnių
Lengviau montuoti, mažesnis slėgio kritimas
Gaubtas apsaugai nuo dulkių 
Išvengiama taršos
Įvykdyti higienos reikalavimai (pavyzdžiui, VDI 6022)
Gaubtas apsaugai nuo dulkių 
Išvengiama taršos
Supaprastintas eksploatavimas
Reguliuojami srauto nukreipėjai 
Skersvėjo kontrolė
Pagerintas komfortas, mažiau nusiskundimų
Greitos prieigos funkcija 
Lengva uždaryti/atidaryti
taupomas laikas